Котра година на сервері:
11:35:07

Lineage 2 High Five точильний сервер

Короткий опис:

Високий шанс заточування 99%!
Речі при невдалому заточенні не руйнуються!
тільки трохи зменшується їх заточування.
Звичайний скрол заточування залишить вам 80% від того, що було,а блесед - 99%. Скроли C, B, А, і S можна купити в Alt+B за адену!

Рейти:
Exp: х51, адена х590, дроп 10, споїл 200, дроп рб 10.

Можливості ALT+B, магазин, баф, телепорт, інші функції:
Магазин за адену з продажем речей до S рангу, епік біжа за ДМ (івент монети) та інші розхідники за адену.
Глобальний телепорт, фул баф, баф слот не обмежений.
Функція особистого кабінету із сервісами в Alt+B.
Уміння
Кансел урізаний, страх і стиль видалені з проучування.
У всіх професій є вміння спойлити, крафтити і кристалізувати.
Світлим магам доданий вампірик.
Стати проф
STR 50, CON 50, DEX 40, INT 70, WIT 30, MEN 30
Шанс крита у воїнів обмежений у 20% максимум.
Заточення
Шанс заточування 99%.
Максимум заточування не обмежений
При невдалому заточенні предмет не ламається.
Звичайний скрол збереже 80% заточення, блис згорток збереже 99% заточення.

Повний опис сервера та як на ньому грати:

Забудьте все, що ви знаєте про Lineage 2 :) забудьте все, що ви знаєте про інші сервери Lineage 2, на яких Ви грали раніше, у нас все буде не так, як ви бачили раніше! У нас багато відступів від офіційного сервера: вище рейти, інша система заточування, інші можливості посилення заклинань, ігрові предмети можна видобути не так як це передбачено офіційним сервером, є нові предмети, які вигадали саме ми, а не хтось там. У нас круто!

Чому з цього починається опис сервера? - так тому що 99% серверів в Інтернеті при відкритті стикаються з однією і тією ж проблемою: гравці прийшли подивилися, це не так, тут не правильно, а я грав раніше працювало інакше, негатив у гравців, негатив у адміністрації - і через місяць ці сервери закриваються. А гравці подорожуючи новими серверами в пошуках хорошого не можуть знайти нічого придатного, і теж бачать те, що грати в принципі ніде, тому що всі сервери через місяць максимум через два закриваються. Але не ми!
Наш проект завжди створював сервери на тривалий термін роботи, наш х7 працював 11 років, наш х1000 сервер працює вже 10 років тощо.

Початок гри стартує в стандартних початкових локаціях, є можливість в Alt+B отримати фул баф, що дає можливість без проблем здолати монстрів у стартовій локації. Всі професії при досягненні 20, 40 і 76 рівнів можна купити в Alt+B в розділі кар'єра за адену. Також у Alt+B доступний телепорт у більшість локацій для кача і напроти кожної локації підписано рівень монстрів. Адени в грі падає достатньо для того, щоб купувати в Alt+B магазині екіпірування за своїм рівнем.

Особливість нашого сервера полягає у високому шансі заточування 99% і в тому, що речі при невдалому заточенні не руйнуються, а тільки зменшується їх заточування, звичайний свиток заточування залишить вам 80% від того, що було і блесед свиток залишить 99% від того, що було. При цьому звичайні заточення C, B, А, і S рангу можна купити в Alt+B за адену, а ось блесед свитків у продажу за адену немає.
У всіх професій є уміння для спойлу та крафту предметів, що спрощує процес фарма, крафта тощо. Також це важливо у зв'язку з тим, що за адену в магазині Alt+B не продається зброя та броня рангом вище за S, все що вище за ранг можна добути стандартно, ігровим шляхом.

Враховуючи фул баф, високі заточення та повне розбіжність ігрової механіки з офіційним сервером, у нас для досягнення рівноваги в грі у всіх професій однакові базові статі STR 50, CON 50, DEX 40, INT 70, WIT 30, MEN 30, а також деякі ум ми вирішили повністю прибрати, тому що їхня присутність на сервері ніяк не поєднувалося з нашим баченням рівноваги в грі між класами, профами.

Такі вміння як Curse Fear, Fear, Steal Divinity на сервері не прокачуються. Також світлі маги тепер теж мають вампірик, що атакує вміння. При цьому шанс критичної атаки у воїнів максимально органічний у 20%, тобто критикал 200, що відображається в статах. Швидкість магічної та фізичної атаки теж мають свої обмеження. Нагадую і закликаю прочитавши це не варто кидатися стандартними фразами типу: а як тепер грати магам, як захиститися від воїна, і навпаки, а як же тепер бути, жити і т. д. У нас не стандартний сервер, не стандартні умови в грі , в пвп і т. д, і логіка стандартної Lineage 2 тут не працює і не може бути застосована в жодному разі.
Наш тестовий сервер пропрацював два місяці, де ми самі граючи, перевіряли налаштування гри і в результаті чого повною мірою ми маємо уявлення про те, що відчуватиме гравець починаючи у нас грати. Також на тестовому сервері мали можливість грати багато гравців і, в принципі, всі відгуки були позитивними. Причому найчастіше питання – “ну коли вже буде відкрито сервер? хочемо грати” :)

Усім персонажам збільшено вантажопідйомність у 500 разів, кишеню розширено до 250 слотів, максимальне заточення на сервері обмежене лише теорією ймовірності за шансу 99%, її на жаль не всі знають і мало хто розуміє, через що часте твердження про те, що шанс не 99 %, а занижений, але це дурість, немає сенсу робити його нижче, тому або повірте нам на слово, або пориньте у вивчення цієї прекрасної науки - теорія ймовірностей. На сервері прийнято рішення не вводити спеціальні фарм зони для халявного видобутку сувоїв заточення та інших ігрових благ.

СТАТУС СЕРВЕРІВ
Статус серверу
Логин:online
Статус серверу
Enchant
x51

У грі зараз
online
🚀
106
Статус серверу
C1-C4 x5
Найживіший
У грі зараз
online
🏃 🏃
128
Статус серверу
Unification x30 Найновіший
У грі зараз
online
🎉
104
Статус серверу
Unification PVP
x1-x1000
У грі зараз
online
105
Статус серверу
У грі разом443


Telegram Адміна
             

      L2PICK.com - Анонсы серверов л2, новые сервера Lineage 2
      Якість!