Котра година на сервері:
10:51:52

Опис х1-х1000 ПВП серверу

Коротко:

ПВП сервер з alt+B під х1000, з фулбафом, телепортом та де все можна купити за адену. Тут не треба нічого крафтити та спойлити. Рейт на адену х1000, але рейт на досвід х1, щоб можна було похитатися по всіх лоу локаціях, так цікавіше грати. Сервер не точильний, заточення максимум +40, безпечно точити +10, при невдачі звичайним скролом предмети ламаються, при невдачі блиском стає +10. Скили максимально без змін. Лси, хиро скили та ультимати танків дають збільшення у відсотках, а не фіксовано. Базові параметри всіх професійних STR DEX CON INT WIT MEN збільшені і однакові.

Детально:

Сервер Unification Skills – нове покоління серверів Lineage 2 High Five.
Відмінності від класичної лінійки в класах, змістовній відсутності проф, і уніфікації умінь за класами об'єднуючи вміння проф у кожному класі своєї раси.

У грі є раси - люди, ельфи, темні ельфи, орки, гноми, камаелі.

Людина воїн - має вміння від таких професійних ТАК, Пал, Варлорд, ТХ, Хавк, Глад, ви берете будь-яку з цих професійних у грі і Вашому чару доступні вміння всіх професійних його класу, людини воїна.

Людина маг - має вміння від таких професійних Сорк, Некр, Котовод, ПП, Біш, ви берете будь-яку з цих професійних у грі і Вашому чару доступні вміння всіх професійних його класу, людини мага.

Ельф воїн - має вміння від таких професійних ТК, СВС, Віндрідер, Сирок, ви берете будь-яку з цих професійних у грі і Вашому чару доступні вміння всіх професійних його класу, ельфа воїна.

Ельф маг - має вміння від таких проф Спелсінгер, Коневод, ЇЇ, ви берете будь-яку з цих проф у грі і Вашому чару доступні вміння всіх професійних його класу, ельфа мага.

Темний ельф воїн - має вміння від таких професійних ШК, БД, Асасін, Фантом рейнджер, ви берете будь-яку з цих професійних у грі і Вашому чару доступні вміння всіх професійних його класу, чорного ельфа воїна.

Темний ельф маг - має вміння від таких проф Спелховер, Фантом Сумонет, ШЕ, ви берете будь-яку з цих проф у грі та Вашому чару доступні вміння всіх професійних його класу, темного ельфа мага.

Орк воїн - має вміння Дестра та Тіранта.

Орк маг - має вміння Овера та Варка.

Гном - має вміння Крафтера та Спойлера.

Камаель (чоловік чи дружин) - мають вміння СБ чоловік, СБ дружин, Берса, Арби, Джуда.

Ми завжди намагаємося створювати наші сервери не схожі на сервери інших проектів і кожен наш новий сервер теж повинен відрізнятися від тих, що є або від тих, що вже у нас були.
Наш новий сервер має назву х1-х1000 тому що ці цифри відображають саму його суть, з одного боку рейт на досвід буде х1, з іншого боку це не класичний х1, де всі предмети добуються через дроп споїл крафт.
х1000 вказує на те, що дроп адени буде великий і що всі необхідні речі можна буде купити в альт Б, це зручно для тих хто бажає грати на сервері і не поспішаючи проходити всі низькорівневі локації кача при цьому не заморочуючись над крафтом шмота.
Адже ПВП сервер у звичайному виконанні з рейтами на досвід х100500 не дає можливості відчути справжню красу гри в лоу рівневих локаціях.
Шмот, сувої заточування і все необхідне для гри можна купити в альт б магазині. Епік біжа також доступна в альт Б за адену, а топ зброю та бронь купується в альт Б за івент медалі, які можна отримати, беручи участь в івентах або через дроп з чемпіонів.
Ну і звичайно логічним буде наявність фулів бафа в альт б, щоб не тягати вікна з баферами. Книги майстри для заточення умінь продаються за адену, а рейт на SP х1 - це забезпечить можливість з користю проводити час у грі хитаючи, формуючи адену та досвід.
Рейти
Exp: x1, Sp: x1, Adena: x1000, drop/spoil: x1, Fame: x20, Epaulette: x20

Наші фішки
Меню Автозаточення .autoenchant
У грі реалізовані функції автозаточення, авто вставки атрибута, автоматичне використання баночок хп, цп.
Відомий на нашому проекті Івент Покемонов!
Максимальне заточення +40, безпечне +10!
Базові статті всіх професійних STR DEX CON INT WIT MEN збільшені і однакові 50 50 50 50 30 30!

Інші налаштування
Все екіпірування продається в ГМШОПЕ за адену та івент медалі.
В Alt+b фул баф та глобальний телепорт.
Облоги раз на два тижні.
Період олімпіади 1 місяць.
Сабклас і ноблес без квесту.
Монстри чемпіони з посиленими характеристиками та дропом.
11 рівень ХБ відкритий при старті сервера.
Співн епіків зменшений до 1-2 діб рандомно. Продаж всіх предметів у магазин по 1 адені.
У дропі епіків доступна Інфініті біжутерія (покращена порівняно із звичайними епіками).
Автоматичні івенти ТВТ, Ласт Хіро, Захоплення прапора, Бійцівський клуб. Робота вмінь максимально наближена до офіційних налаштувань, мінімум втручань у налаштування вмінь (таких як урізати скіл, або посилити його), тобто повинні працювати і кансел і стиль і дизарм і міраж і фірма.
Також частина умінь таких як УД у танків, активки у овера, ТК дають збільшення у %, а не фіксовані цифри, які для ПВП сервера не актуальні.
Базові параметри всіх професійних STR DEX CON INT WIT MEN збільшені і однакові, щоб максимально прибрати існування неактуальних професійних у грі, щоб кожна професія могла бути конкурентною в грі.

Про Івент - Покемонов!
Іноді коли чар гойдається біля нього з'являються покемони, щоб їх зловити необхідно скористатися покеболом, який можна купити в розділі Покемони. Після затримання помекона персонаж отримує різні цукерки покемонів. І за ці цукерки в альт б у тому ж розділі Покемони можна придбати корисні предмети - шапку покемонів, яка дає стати, пояси, сорочки тощо.


СТАТУС СЕРВЕРІВ
Статус серверу
Логин:online
Статус серверу
Enchant
x51

У грі зараз
online
🚀
108
Статус серверу
C1-C4 x5
Найживіший
У грі зараз
online
🏃 🏃
119
Статус серверу
Unification x30 Найновіший
У грі зараз
online
🎉
104
Статус серверу
Unification PVP
x1-x1000
У грі зараз
online
105
Статус серверу
У грі разом436


Telegram Адміна
             

      L2PICK.com - Анонсы серверов л2, новые сервера Lineage 2
      Якість!