Сервер High Five

Необхідні заходи безпеки
для збереження ваших персонажів

Наполегливо рекомендуємо не розголошувати третім особам ваш пароль від облікового запису.

Безпека облікового запису Lineage
1. Логін повинен бути не коротшим за 10 символів, повинен складатися з цифр (0-9), літер (a-z), та літер верхнього регістру (A-Z)
2. Пароль повинен бути не коротшим за 10 символів (чим довше тим краще для вас), повинен складатися з цифр (0-9), літер (a-z), та літер верхнього регістру (A-Z)
3. Логін та Пароль повинен бути унікальним для Lineage – тобто такого Логіна та пароля у вас ні на пошті, ні на якому сайті або форумі, архівах та ін. бути не повинно.
3.1 Ім'я облікового запису не повинно збігатися з ім'ям персонажа.
4. Якщо Ви вже зареєстрували Аккаунт та Ваш Пароль не відповідає вимогам, негайно змініть його на сайті в особистому кабінеті.
4.1 Найкраще для реєстрації облікового запису створити окремий e-mail, добре запам'ятати його адресу та пароль,
і більше ніде цю скриньку e-mail не вказувати та не використовувати.
4.2 Нікому не повідомляйте свою e-mail адресу, на яку зареєстровано обліковий запис.
5. Не вводіть логін та пароль на сторонніх сайтах, нібито для реєстрації в івентах тощо.
6. Не використовуйте ніде пароль від пошти або відрізняється на одну літеру або цифру.
7. Не завантажуйте незрозумілі програми або файли типу бота/ацп/автоточка та інші, там, напевно, є клавіатурний шпигун.
8. Не реєструйте такий же логін та пароль на іншому сервері, інші сервери часто зламують і маючи ваш логін та пароль намагаються зайти в гру на кожен сервер.
9. Тримайте дані облікового запису в надійному місці.
10. Поставте на своєму комп'ютері брандмауер (firewall) та антивірус.
11. Ніколи не запускайте підозрілі файли на своєму комп'ютері, які Вам надіслали під виглядом нового патчу або будь-якої корисної програми.Таким чином зловмисники часто поширюють перехоплювачі паролів.
12. Не передавайте свої акаунти Lineage 2 "пограти" іншим особам (друзям, знайомим, соклановцям та ін.) це загрожує наступними зломами та заборонено правилами сервера.

Безпека персонажа та речей
1. Найпростіше і найголовніше правило - НЕ ДАВАЙТЕ НІКОМУ СВОЇ ЛОГІН І ПАРОЛЬ, персонажа можуть обікрасти або посадити на видалення до того часу, як Ви зрозумієте, що зловмисник заходив на Ваш аккаунт.
1.1 Не давайте нікому свій обліковий запис ні для яких цілей. Конста, клан, КЛ, брат, сестра - НЕ МОЖНА.
2. Будьте завжди дуже уважні, не вірте тому що Вам кажуть. Адміністрація та ГМи не попросять у Вас приміряти речі чи зброю, дати грошей, сказати Логін/Пароль чи будь-яку іншу конфіденційну інформацію.
3. Власником Аккаунта в Lineage з усіма персонажами на ньому є той, чия пошта вказана під час реєстрації. Не міняйтесь і не купуйте акаунти, якщо не хочете бути обдуреними.
На сайті є опція "Відновити пароль", і при запиті власник пошти може встановити новий пароль на обліковий запис.
4.Не довіряйте свої речі іншим персонажам.
4.1 Не віддавайте свої речі гравцям, які пропонують заточити чи покращити вашу річ. Покращувати речі можна тільки ігровими способами, і зробити це може будь-який гравець і ви самі також.
4.2 Не довіряйте гравцям, які кажуть, що вони знають баг ігри та можуть подвоїти річ – це шахраї.
Не викидайте речі на землю.

Сторонні програми (Бот, авто цп/мп/хп або подібні до них).
Усі Бот-програми для роботи вимагають секретної інформації – Логін та Пароль від облікового запису. Програма швидше за все безперешкодно через мережу передає своєму власнику ці дані, які, наприклад, він може іноді викладати в загальний доступ на якомусь форумі.
Для забезпечення безпеки свого облікового запису не використовуйте подібні програми!

Введення логіну та пароля за чужим комп'ютером
Якщо Ви знаходитесь за чужим комп'ютером дотримуйтесь заходів безпеки введення Логіна та Пароля.
Краще уникати введення Логіна та Пароля за чужим комп'ютером, на якщо все ж таки є необхідність ввести пароль за чужим комп'ютером набирайте пароль з урахуванням наших рекомендацій:

Як знизити шанс крадіжки пароля шпигунським ПЗ?
На чужому комп'ютері є ймовірність, що пароль буде перехоплено за допомогою клавіатурного шпигуна - спеціальної програми для перехоплення набраних символів. Ці програми записують все, що набрано на клавіатурі, і в яких саме програмах це було набрано. Далі неважко розібратися, який логін та пароль і для якої системи ви вводили. Щоб заплутати зловмисника, набирайте пароль наступним чином:
а) умовно розбийте пароль на 2 частини, наберіть другу половину пароля, потім клацніть мишкою початку введення і потім наберіть першу половину, можна розділити пароль на 3 частини чи придумати подібні комбінації.
б) наберіть першу половину пароля, потім перейдіть на будь-яке інше вікно, там напишіть щось, і поверніться на вікно з Lineage і завершіть введення.
в) перед тим як безпосередньо набрати пароль у потрібній програмі, наберіть в іншому вікні і скопіюйте в буфер частину вашого пароля. А потім вставити цей текст у потрібне поле і ввести частину пароля, що залишилася.
г) комбінуйте способи а, б, в.
Це не захистить 100% всіх шпигунських програм, але ускладнить шанс вкрасти Ваш пароль. Якщо Вам часто доводиться набирати пароль на чужих комп'ютерах – користуйтеся цими правилами та змінюйте пароль раз на два тижні або частіше.

Як набрати пароль якщо за вами стежать?
Якщо так сталося, що біля вас виявилася людина, а вам необхідно набрати пароль на клавіатурі, то ви можете зробити так:
1. Поспішаючи наберіть свідомо неправильний пароль.
2. Ще раз наберіть свідомо неправильний пароль.
3. Наберіть вірний пароль.
Така послідовність зіб'є з пантелику людину яка знаходиться поряд з вами. Оскільки, якщо він дійсно підглядає, що ви набираєте, то вперше він буде дуже уважний, і добре запам'ятає набраний варіант. А ось далі його реакція та пам'ять послабляться. Це дуже знизить його шанси підглянути та запам'ятати ваш пароль.
У таких випадках також добре допомагає такий набір пароля, коли ви дуже швидко вводите досить складний пароль.