Котра година на сервері:
14:25:26

Український сервер Lineage 2 - Deiceland,
High Five с АвтоЗаточкою!

24 лютого 2022 року россія розпочала повномасштабну війну проти України та проти її народу. В результаті вторгнення військ рф на територію України загинули тисячі мирних жителів.
Вся відповідальність за вбивства громадян України лежить на керівництві рф, а також на громадянах рф, які підтримують збройну агресію проти України.
Армія рф понесла втрати понад 150000 своїх солдат і їх буде ще більше, всі хто приходить воювати в Україну будуть знищені.
Україна переможе в цій війні. Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава територіальній обороні! Слава всім хто підтримує Україну в її боротьбі проти окупантів!

Ми з України! Ми за Україну!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Бажаєте все та одразу? - швидше заходьте у гру! Працюємо стабільно з 2007 року!

Для зв'язку с адміном використовуйте Телеграм @Deiceland

 • + Живі сервери з проукраїнським комьюніті
 • + Працюємо БЕЗ вайпів і дуже пишаємося цим
 • + Гра є безкоштовно, але ми будемо вдячні за будь-який донат :)
Великий онлайн на нашому стабільному сервері Lineage 2

Улюблений та визнаний десятками тисяч гравців наш сервер Lineage 2 став ще краще, ще якісніше та ще більше.

У нас 100% прямий сервер Lineage 2 High Five 5. Все відповідає офіційному серверу. Все що повинно працювати на High Five 5 реалізовано у нас в повному обсязі.

Наші ігрові світи Lineage 2:

Уніфікація х30 - Новий

Сервер Unification Skills - нове покоління серверів Lineage 2 High Five.
Відмінність від класичної Лінейдж у відсутності професій та об'єднанні умінь усіх професій та класів у одному персонажі кожної раси.

У грі є раси - люди, ельфи, темні ельфи, орки, гноми, камаелі. Докладніше >>

Енчант х51

Точильний сервер - Супер Точка! Переможець у номінації «Найкраща ідея сервера 2022». Найкраща ідея реалізована на Deiceland!
Шанс точки 99%! При невдачі заточування предмета він не ламається, а просто знижується його заточка! Заточення скидається до 70% звичайними і 99% блес скролами.
Заточка НЕ обмежена! Професії та дворянство без квестів.
Баф 10 годин. Докладніше >>

х5 Улюблений класичний C1-C4

Цей сервер виконаний у старому дусі класичної Lineage 2 – коли гравці цінували гру, коли все в грі було правильно та цікаво, взагалі якщо Ви знаєте та пам'ятаєте що таке справжня жива ЛА2 – цей сервер саме для Вас! Сервер заснований на останній найбільш реалізованій платній збірці Lineage 2 High Five, де все працює прямо і відповідно до хронік. Рейт сервера встановлено не дуже низький і не дуже високий. Рейт x5 оптимальний для цього сервера.

x1000 Легкий фан

Якщо ви любите фан, хочете просто легкої, веселої гри без напруження/кача/точки тощо - то вам сюди. Тут легко почати грати, всі речі є у ГМ-шопі, падає багато адени. Через 2-3 дні ви будете готові до повноцінного ПВП нарівні з рештою. Тут немає жодного занудства, заходьте та розслабляйтеся. Докладніше >>

Ігрові моменти сервера Lineage 2 Deiceland

У нас кожен знайде заняття собі до смаку, адже у нас різносторонні сервери і наші гравці можуть вибирати чим вони займатимуться сьогодні, у нас цей вибір величезний:

 • відточування майстерності ПвП, на сервері є кілька так званих “фанових місць”, на яких практично будь-коли збираються гравці різних рівнів бажаючих поміряються силами. Не забувайте ви можете знайти Фан практично в будь-якій точці на місці кача, адже в ласих місцях знайдеться багато охочих зайняти ваше місце.
 • івенти, щодня проходять кілька івентів: ПвП турнір та автоівенти TvT, Last Hero, CtF (захоплення бази) та інші.
 • масові заходи, такі як осади та територіальні війни, раз на два тижні проходять найграндіозніші та масштабні заходи, які не залишать байдужим жодного, навіть того гравця, який побачив так багато, що здається, нічого вже не здивується.
 • активний та веселий чат у будь-який час дня та ночі. На сервері загальний чат для всіх регіонів величезного світу Lineage 2, що дає можливість спілкуватися і знати все, що відбувається на сервері перебуваючи в будь-якій його точці. Ви не пропустите нічого важливого, якщо підете на кач в найвіддаленіший куточок світу, куди б ви не відправилися ви завжди зможете почути і відповісти тому хто знаходиться далеко від вас, навіть перебуваючи в протилежному кутку карти. Наші гравці обговорюють будь-які теми. Якщо вам набридне гойдатись і фанитися, вам ніколи не буде нудно. На нашому сервері найвеселіші та найдружніші гравці!

Додатковості для зручності гри в Lineage 2

Приємні дрібниці сервера Deiceland

 • кількість слотів для продажу та покупки збільшена до 18
 • повна інформація про моба (включаючи РБ) та дропу з нього Shift+Click
 • показано кількість онлайн у грі, ви в клієнті бачите скільки зараз онлайн
 • увімкнено спільноту гравців та оголошення для кланів

Сервіси Lineage 2 Deiceland High Five

 • складання сервера Lineage - OFF ядро
 • захист від підбору паролів
 • захист від бота
 • захист від АЦП та всіляких клікерів

Кожен сервер Lineage 2 це новий світ, відображення реального, зі своїми правилами, таємничими подіями та тисячами інших гравців, які вибрали собі сервер Лінійки та мандрують його просторами разом з вами у пошуках пригод та друзів. У кожного різні переваги при виборі сервера, ми постаралися якомога докладніше вивчити, що найбільш цікаво гравцям і реалізували ігровий процес у нашому ігровому світі таким чином, що кожному у нас буде цікаво грати.

Турніри та цікаві події на deiceland Lineage 2 Навіть у ідеального сервера має бути ціль і він не повинен стояти на місці. У нас працює все, але ми не зупиняємося на досягнутому, завжди є що покращити, щоб вам стало грати у нас ще цікавіше, тому наша команда розробників не перестане працювати і радувати вас регулярними оновленнями.

Ми робимо все можливе, щоб deiceland залишався і далі саме тим сервером Lineage 2 на якому завжди цікаво грати. Десятки тисяч гравців зробили свій вибір. Приєднуйтесь і ви! Приємної гри!


СТАТУС СЕРВЕРІВ
Статус серверу
Логин:online
Статус серверу
Enchant
x51

У грі зараз
online
🚀
127
Статус серверу
C1-C4 x5
Найживіший
У грі зараз
online
🏃 🏃
154
Статус серверу
Unification x30 Найновіший
У грі зараз
online
🎉
102
Статус серверу
Unification PVP
x1-x1000
У грі зараз
online
105
Статус серверу
У грі разом488


Telegram Адміна
             

      L2PICK.com - Анонсы серверов л2, новые сервера Lineage 2
      Якість!